Metal nieżelazny

Metale nieżelazne obejmują wszystkie metale oprócz żelaza – a więc surowce takie jak aluminium lub cynk, ale również różne stopy.

Przetwarzanie metali nieżelaznych takich jak miedź, aluminium, cynk, brąz, mosiądz i najróżniejszych stopów metali pochodzących z przemysłu i działalności oraz z sortowania odpadów przemysłowych jako wartościowego źródła surowców wtórnych jest w czasach zmniejszających się złóż surowców świadomym i ekonomicznie uzasadnionym rozwiązaniem. 

Posiadamy obszerne doświadczenie w tym zakresie

Recykling oraz przetwarzanie najróżniejszych metali nieżelaznych jako surowców wtórnych jest dla nas łatwością. Również w dziedzinie przetwarzania metali nieżelaznych wybieramy najnowocześniejsze w Europie urządzenia i współpracujemy z czołowymi przedsiębiorstwami zajmującymi się przetwarzaniem i utylizacją w Europie.

Jesteśmy w stanie się tym zająć

Złom nieżelazny

Utylizacja złomu metalowego i przetwarzanie metali nieżelaznych.

Nieważne czy chodzi o metale żelazne, metale nieżelazne lub pozostałe odpady. Zaoferujemy Państwu odpowiedni koncept przetwarzania i utylizacji każdego surowca wtórnego  Prześlij nam zapytanie online – nasz zespół chętnie odpowie na wszystkie pytania.