Międzynarodowa logistyka

Długoletnie doświadczenie w recyklingu, usuwaniu odpadów i międzynarodowej logistyce odpadów

Działamy obecnie w 16 europejskich krajach w branży handlu surowcami wtórnymi i jesteśmy wysoko wykwalifikowanym usługodawcą w zakresie eksportu najróżniejszych surowców i surowców wtórnych, takich jak złom elektroniczny, tworzywo sztuczne lub zużyte opony. Dysponujemy długoletnim doświadczeniem w organizowaniu transportów odpadów przemysłowych i surowców wtórnych w całej Europie oraz do krajów zamorskich i Bliskiego Wschodu.

Niezależnie czy chodzi o tworzywo sztuczne, złom żelazny czy metale nieżelazne – jesteśmy Państwa partnerem w handlu, przetwarzaniu i usuwaniu odpadów

Nasz efektywny i kompetentny dział logistyki gwarantuje – niezależnie czy chodzi o samochód ciężarowy, statek (załadunki kontenerów morskich) czy pociąg – najlepsze warunki dla transportów odpadów przemysłowych i surowców wtórnych. Wiedza z zakresu gospodarki odpadami i międzynarodowe doświadczenie w eksporcie odpadów oraz zarządzaniu transportem są kluczem do naszego sukcesu!

Pierwszy kontrakt w zakresie międzynarodowej logistyki, dokładnie utylizacji odpadów i przetwarzania surowców wtórnych

Czy zainteresowani są Państwo eksportem odpadów w kontenerze lub naszymi referencjami w branży międzynarodowej logistyki odpadów? Jeśli tak, to prosimy o kontakt z naszym wspaniale wykształconym zespołem – chętnie doradzimy Państwu we wszystkich kwestiach z zakresu logistyki w gospodarce odpadami. Czekamy na Państwa zapytanie!