Zużyte opony

Utylizacja opon lub przetwarzanie zużytych opon jest jedną z naszych specjalności

Współpracujemy w zakresie przetwarzania zużytych opon  z wiodącymi europejskimi przedsiębiorstwami zajmującymi się przetwarzaniem i utylizacją . Dzięki temu jesteśmy w stanie oferować optymalne rozwiązania w kwestii utylizacji i przetwarzania zużytych opon. Ciągle szukamy w całej europie najnowocześniejszych urządzeń – dzięki temu korzystają Państwo w ramach utylizacjo opon i przetwarzania zużytych opon z odpowiednio atrakcyjnych cen.

Jako godny zaufania partner troszczymy się podczas przetwarzania zużytych opon oraz utylizacji opon o gwarancję dostawy, jakości i ceny

Mamy bardzo dobrą pozycję na arenie międzynarodowej w zakresie utylizacji odpadów i przetwarzania zużytych opon i cieszymy się z możliwości zaoferowania Państwu przewagi konkurencyjnej.

Jesteśmy w stanie się tym zająć

Rodzaje opon

Przetwarzanie i utylizacja zużytych opon w przedsiębiorstwie utylizacyjnym PAV – od łańcuchów do koparek po opony z pełnej gumy.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą kosztową w zakresie utylizacji zużytych opon oraz chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o eksporcie i przetwarzaniu zużytych opon? Nasz zespół chętnie odpowie na Państwa wszystkie pytania w zakresie gospodarki odpadami – proszę wysłać nam zapytanie online!