Tworzywa sztuczne

Przetwarzamy tworzywa sztuczne

Jesteśmy wyspecjalizowanym usługodawcą w zakresie utylizacji tworzywa sztucznego i jego przetwarzania. Mamy doświadczenie w handlu surowcami możemy zaproponować Państwu indywidualne rozwiązania w zakresie przetwarzania i utylizacji tworzyw sztucznych, takich jak polipropylen, polietylen, HDPE, tworzywa mieszane i wiele innych.

Przetwarzamy i utylizujemy folie rolnicze (m.in. folia szklarniowa, folia szparagowa, folia tunelowa, folia truskawkowa i folia naturalna)

Jesteśmy jednym z liderów w dziedzinie przetwarzania / recyklingu / regranulowania folii rolniczych. Współpracujemy z wieloma europejskimi przedsiębiorstwami recyklingowymi, dzięki temu możemy oferować Państwu najlepsze warunki w zakresie folii rolniczych, takich jak folia silosowa, włóknina PP oraz wszelkie folie tunelowe.

Jesteśmy w stanie się tym zająć

Tworzywa sztuczne

Jesteśmy w stanie się tym zająć

Folie z rolnictwa

Od recyklingu PVC do recyklingu butelek PET – PAV zajmie się profesjonalną utylizacją i przetwarzaniem Państwa tworzyw sztucznych.

Polipropylen i polietylen oraz pozostałe tworzywa sztuczne dają się łatwo przetwarzać i są poszukiwanymi surowcami wtórnymi. Chętnie zajmiemy się za Państwa transportem i przetwarzaniem.  Nasz zespół wyjaśni Państwu w kompetentny sposób, jakie opcje są możliwe dla Państwa odpadów z tworzywa sztucznego. Prosimy o kontakt online – chętnie Państwu doradzimy!